Przyczepa samochodowa Boro

Hala namiotowa milicz

Polecamy stronę naszego partnera

Hala namiotowa

Dlaczego przy aranżowaniu jakiegokolwiek przyjęcia czy też magazynu wybrać halę namiotową w zamian typowego budynku? Kluczowym pozytywem jest to, że hala namiotowa jest stanowczo tańsza. 
   Hale namiotowe niezwykle dobrze sprawdzają się nie tylko przy urządzaniu imprezy plenerowej, ale także przy magazynowaniu budulców, np. ogrodniczych lub budowlanych. 
   Hale namiotowe zazwyczaj mają niezmiernie banalną strukturę, co gwarantuje ich prędki montaż, a następnie demontaż. Zatem zajmie to nam w dużym stopniu mniej czasu niż budowa stereotypowego budynku. Banalna struktura zapewnia także mobilność, albowiem dzięki niej w nieskomplikowany sposób przestawimy halę z miejsca|Fachowa} hala namiotowa musi mieć mocne poszycie ścienne oraz dachowe, które ma służyć do obrony przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hala nadaje się do stosowania przez cały rok. Pokrycie dachowe może być zarówno jednowarstwowe, jak i termo – nadmuchiwane, co skutkuje tym, że nasza hala będzie bardziej energooszczędna. Ściany z reguły są z PCV, płyty warstwowej oraz blachy trapezowej. 
Na współczesnym rynku jest sporo firm, które nie tylko trudnią się sprzedażą hal namiotowych, ale także proponują ich wynajem. 
   Biorąc pod uwagę rozmaite używanie hal namiotowych, możemy je podzielić na: 
hale imprezowe
– hale przemysłowe
– hale magazynowe
– hale produkcyjne
– hale pod ujeżdżanie
   Jeśli potrzebujemy halę namiotową pod przeznaczenie magazynowe albo przemysłowe, należałoby wybrać tzw. halę pneumatyczną. Jest to hala o podwyższonej termo – izolacji, a jej wykonanie powoduje, że nie zbiera się kondensat, nie przepuszcza dźwięków, a w okresie zimowym łatwiej zsuwa się z niej śnieg. 
   Mimo, że istnieje parę wariantów hal namiotowych, to najczęstszym ich przeznaczeniem są jednakże imprezy plenerowe. Mają one zastosowanie jako: 
– hale targowe, które z uwagi na różnorodność rozmiarów zapewniają możliwość rozstawiania przeróżnego typu punktów handlowych
– hale weselne, które bardzo dobrze sprawdzą się na przyjęcie pod gołym niebem
– hale na wielkie imprezy plenerowe, np bankiety służbowe, dni miasta, dożynki itp.
   Hala namiotowa to doskonałe wyjście dla kogoś, kto wymaga tymczasowej konstrukcji, gdyż podsumowując jej zalety na pewno spełni nasze wyczekiwania, a są to:
– ruchliwość 
– trwałość
– łatwe wykonanie
– zróżnicowanie powierzchni do wyboru 
– mały wydatek


Możliwość komentowania jest wyłączona.