finanse

Hala namiotowa janowiec

www.logonakubku.com.pl

Hala namiotowa

Z jakiego powodu przy organizowaniu jakiegokolwiek przyjęcia lub składu wybrać halę namiotową w zamian pospolitego budynku? Istotnym walorem jest to, że hala namiotowa jest wyraźnie tańsza. 
   Hale namiotowe bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko przy aranżowaniu imprezy plenerowej, ale również przy składowaniu towarów, np. ogrodniczych albo budowlanych. 
   Hale namiotowe na ogół posiadają bardzo banalną konstrukcję, co umożliwia ich szybki montaż, a później demontaż. Tak więc zajmie to nam dużo mniej czasu niż budowa tradycyjnego budynku. Łatwa struktura umożliwia także mobilność, ponieważ dzięki niej w łatwy sposób przemieścimy halę z miejsca|Fachowa} hala namiotowa musi mieć pewne poszycie ścienne i dachowe, które ma służyć do osłony przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hala nadaje się do używania przez cały rok. Pokrycie dachowe może być zarówno jednowarstwowe, jak i termo – nadmuchiwane, co sprawia, że nasza hala będzie bardziej energooszczędna. Ściany przeważnie są z PCV, płyty warstwowej i blachy trapezowej. 
Na dzisiejszym rynku pojawia się mnóstwo firm, które nie tylko zajmują się sprzedażą hal namiotowych, ale również oferują ich wynajem. 
   Biorąc pod uwagę rozmaite stosowanie hal namiotowych, możemy je podzielić na: 
hale imprezowe
– hale przemysłowe
– hale magazynowe
– hale produkcyjne
– hale pod ujeżdżanie
   Jeżeli potrzebujemy halę namiotową pod wykorzystanie magazynowe albo przemysłowe, Należy wybrać tzw. halę pneumatyczną. Jest to hala o podwyższonej termo – izolacji, a jej zrealizowanie powoduje, że nie zbiera się kondensat, nie przepuszcza dźwięków, a w okresie zimowym łatwiej zsuwa się z niej śnieg. 
   Mimo, że istnieje parę modeli hal namiotowych, to najczęstszym ich przeznaczeniem są jednak imprezy plenerowe. Mają one zastosowanie jako: 
– hale targowe, które z uwagi na rozmaitość formatów umożliwiają sposobność rozmieszczenia różnorodnego typu punktów handlowych
– hale weselne, które bardzo dobrze sprawdzą się na przyjęcie pod gołym niebem
– hale na spore imprezy plenerowe, np bankiety firmowe, dni miasta, dożynki itp.
   Hala namiotowa to doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto postuluje tymczasowej konstrukcji, dlatego że podsumowując jej korzyści z pewnością wypełni nasze przewidywania, a są to:
– ruchliwość 
– stabilność
– nietrudne wykonanie
– rozmaitość powierzchni do wyboru 
– mały koszt


Możliwość komentowania jest wyłączona.