osuszacze basenowe

Hala namiotowa puławy

obsługa imprez plenerowych

Hala namiotowa

Czemu przy organizowaniu jakiegokolwiek przyjęcia bądź składu wybrać halę namiotową w zamian zwyczajnego budynku? Decydującym plusem jest to, że hala namiotowa jest stanowczo tańsza. 
   Hale namiotowe bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko przy planowaniu imprezy plenerowej, ale także przy magazynowaniu artykułów, np. ogrodniczych albo budowlanych. 
   Hale namiotowe przeważnie posiadają nadzwyczaj łatwą strukturę, co gwarantuje ich szybki montaż, a następnie demontaż. Dlatego też zajmie to nam o wiele mniej czasu niż budowa stereotypowego budynku. Bezproblemowa rama umożliwia także mobilność, ponieważ dzięki niej w niewyszukany sposób przestawimy halę z miejsca|Fachowa} hala namiotowa powinna posiadać pewne poszycie ścienne a w dodatku dachowe, które ma służyć do ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hala nadaje się do użytkowania przez cały rok. Pokrycie dachowe może być zarówno jednowarstwowe, jak i termo – nadmuchiwane, co sprawia, że nasza hala będzie bardziej energooszczędna. Ściany z reguły są z PCV, płyty warstwowej a także blachy trapezowej. 
Na dzisiejszym rynku jest sporo firm, które nie tylko trudnią się sprzedażą hal namiotowych, ale też oferują ich wynajem. 
   Biorąc pod uwagę wielorakie stosowanie hal namiotowych, możemy je podzielić na: 
hale imprezowe
– hale przemysłowe
– hale magazynowe
– hale produkcyjne
– hale pod ujeżdżanie
   Jeśli potrzebujemy halę namiotową pod zastosowanie magazynowe albo przemysłowe, Należy wybrać tzw. halę pneumatyczną. Jest to hala o podwyższonej termo – izolacji, a jej zrealizowanie powoduje, że nie zbiera się kondensat, nie przepuszcza dźwięków, a w okresie zimowym łatwiej zsuwa się z niej śnieg. 
   Mimo, że jest kilka typów hal namiotowych, to najczęstszym ich zastosowaniem są jednak imprezy plenerowe. Mają one wykorzystanie jako: 
– hale targowe, które zważywszy na rozmaitość wymiarów dają alternatywę rozmieszczenia różnorodnego rodzaju punktów handlowych
– hale weselne, które doskonale sprawdzą się na przyjęcie pod gołym niebem
– hale na spore imprezy plenerowe, np bankiety firmowe, dni miasta, dożynki itp.
   Hala namiotowa to świetne rozwiązanie dla kogoś, kto potrzebuje tymczasowej konstrukcji, dlatego że podsumowując jej plusy niewątpliwie zadowoli nasze prognozowania, a są to:
– ruchliwość 
– stabilność
– proste wykonanie
– rozmaitość powierzchni do wyboru 
– niski koszt


Możliwość komentowania jest wyłączona.