Hala namiotowa łańcut

Hala namiotowa

Z jakiego powodu przy aranżowaniu jakiegokolwiek przyjęcia lub składu wybrać halę namiotową zamiast typowego budynku? Decydującym pozytywem jest to, że hala namiotowa jest stanowczo tańsza. 
   Hale namiotowe bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko przy tworzeniu imprezy plenerowej, ale również przy przechowywaniu towarów, np. ogrodniczych bądź budowlanych. 
   Hale namiotowe zazwyczaj mają niezmiernie banalną strukturę, co umożliwia ich szybki montaż, a następnie demontaż. Dlatego też zajmie to nam w dużym stopniu mniej czasu niż budowa standardowego budynku. Łatwa rama zapewnia także mobilność, gdyż dzięki niej w łatwy sposób przestawimy halę z miejsca|Fachowa} hala namiotowa powinna posiadać odporne poszycie ścienne i dachowe, które ma służyć do obrony przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu hala nadaje się do wykorzystywania przez cały rok. Pokrycie dachowe może być zarówno jednowarstwowe, jak i termo – nadmuchiwane, co sprawia, że nasza hala będzie bardziej energooszczędna. Ściany w większości wypadków są z PCV, płyty warstwowej i blachy trapezowej. 
Na współczesnym rynku istnieje mnóstwo firm, które nie tylko zajmują się sprzedażą hal namiotowych, ale dodatkowo proponują ich wynajem. 
   Biorąc pod uwagę wielorakie zastosowanie hal namiotowych, możemy je podzielić na: 
hale imprezowe
– hale przemysłowe
– hale magazynowe
– hale produkcyjne
– hale pod ujeżdżanie
   Jeżeli potrzebujemy halę namiotową pod wykorzystanie magazynowe albo przemysłowe, trzeba wybrać tzw. halę pneumatyczną. Jest to hala o podwyższonej termo – izolacji, a jej zrealizowanie powoduje, że nie zbiera się kondensat, nie przepuszcza dźwięków, a w okresie zimowym swobodniej zsuwa się z niej śnieg. 
   Mimo, że występuje kilka wariantów hal namiotowych, to najczęstszym ich zastosowaniem są jednak imprezy plenerowe. Mają one wykorzystanie jako: 
– hale targowe, które zważywszy na rozpiętość rozmiarów dają sposobność rozstawiania rozmaitego rodzaju punktów handlowych
– hale weselne, które znakomicie sprawdzą się na przyjęcie pod gołym niebem
– hale na duże imprezy plenerowe, np bankiety służbowe, dni miasta, dożynki itp.
   Hala namiotowa to doskonałe wyjście dla kogoś, kto potrzebuje tymczasowej konstrukcji, bowiem podsumowując jej zalety na pewno zaspokoi nasze wyczekiwania, a są to:
– mobilność 
– trwałość
– łatwe wykonanie
– rozmaitość powierzchni do wyboru 
– niewysoki koszt


Możliwość komentowania jest wyłączona.